TOOL WORRYSTONE KAMIEŃ 421 MIEDŹ 3

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FORMAFORM
  • Dostępność: Jest (Dostępny od ręki) Jest (Dostępny od ręki)  (1 szt.)
    Czas realizacji: dostępny od ręki
  • szt.
  • Cena brutto: 129,00 zł 104,88 zł

Podstawowe dane:

Wymiary w przybliżeniu +/- 1,0mm

Grubość: 9,5mm

Szerokość: 19,5mm

Wysokość: 39,5mm

Waga przed obróbką: 75g

#WORRYSTONE to wypolerowany (choć nie zawsze gładki) kawałek miedzi czy mosiądzu, posiadający wcięcie wielkości kciuka. Faktura "kamienia" w wielu przypadkach jest wynikiem losowości. Zastosowanie nie tak oczywiste... trzymając kamień w dłoni, delikatnie przesuwamy kciukiem po przeznaczonym ku temu miejscu, pomaga to zmniejszyć stres i pozwala zająć czymś dłonie, w wymagających tego sytuacjach.

Cześć,

mam na imię Paweł i mieszkam w Poznaniu. Od zawsze fascynowało mnie konstruowanie, projektowanie i tworzenie różnych (potrzebnych bądź mniej potrzebnych) rzeczy, dlatego cieszę się, że mogę tak zawodowo, jak i hobbystycznie spełniać młodzieńcze fascynacje, w pracy: jako konstruktor kreatywny oraz od dwóch lat hobbystycznie: jako FORMA/FORM, tworząc przedmioty z miedzi i mosiądzu. Ta druga działalność daje mi silne poczucie sprawstwa (bo mogę!). Marzę, że za kilka lat pasja przerodzi się w główne zajęcie zawodowe, jako projektant i producent klasycznych "rzeczy do mania". 

Moim głównym zainteresowaniem jest forma, prosta ale z ukrytym tzw. "smaczkiem". Pierwsze dwie partie były realizowane od podstaw manualnie. Obecnie surowe kształty, po cięciu wodą, staram się wykończyć indywidualnie aby każdy przedmiot był unikatowy. Patynę do otwieraczy i kamieni "do mania" dobieram losowo, a ich ilość zakładam z góry na dany miesiąc i ewentualnie moderuję.

Staram się by każdy otwieracz czy przedmiot, który tworzę spełniał wymogi estetyczne i funkcjonalne. Swoje produkty poddaję surowej ocenie i dbam by pasowały do konwekcji, dzięki której nabywają nietuzinkowego charakteru, a przy tym są w pełni użytkowe, jak na możliwości ich FORMY i zastosowanych materiałów.

Instagram: @formaform

Uwaga:

W wyniku procesu patynowania, wraz z upływem czasu, kolor miedzi i mosiądzu ulega zmianie.